Atrask Vilnių orientuodamasis

2020 Birželis

Birželio 30

Praktinis orientavimosi užsiėmimas buvo surengtas Europos aikštėje. Dalyviai galėjo rinktis ir iveikė šias trasas:

  • 4,6 km ilgio trasa su 23 kontroliniais punktais;
  • 2,6 km ilgio trasa su 16 kontrolinių punktų.

2020 Kovas

Kovo 7

Praktinis orientavimosi užsiėmimas buvo surengtas Naujininkuose, Liepkalnio g. 18. Dalyviai galėjo rinktis ir iveikė šias trasas:

  • 3.9 km ilgio trasa su 23 kontroliniais punktais;
  • 2.2 km ilgio trasa su 12 kontroliniais punktais.

2020 Vasaris

Vasario 15

Praktinis orientavimosi užsiėmimas buvo surengtas Šnipiškėse, Kazliškių g. 4.. Dalyviai galėjo rinktis ir iveikė šias trasas:

  • 4,3 km ilgio trasa su 22 kontroliniais punktais;
  • 2.2 km ilgio trasa su 12 kontroliniais punktais.

2019 Gruodis

Gruodžio 7  

Praktinis orientavimosi užsiėmimas buvo surengtas Užupyje, Krivių g. Dalyviai galėjo rinktis ir iveikė šias trasas:

  • 3.7 km ilgio trasa su 19 kontroliniais punktais;
  • 2.2 km ilgio trasa su 12 kontroliniais punktais.

Gruodžio 6 

Žėručio pradinėje mokykloje pravedėme praktinį užsiėmimą - parengėme mokyklos teritorijos sportinį žemėlapį, įrengėme orientavimosi trasą, kurią vaikai nurodyta seka turėjo įveikti.

Gruodžio 3 

Orientavimosi sporto mokomasis renginys buvo pristatytas Vilniaus Žėručio pradinėje mokykloje (adresas Žėručio g. 15, Vilnius). Projekto metu mokyklos ketvirtokai buvo supažindinti su fizinės veiklos svarba, skirtingais iššūkiais, su kuriais susiduria nesportuojantys ar profesionaliai sportuojantys, kokias emocijas galima patirti sportuojant, kodėl svarbu tai daryti reguliariai. Orientavimosi sportas, kaip įdomi sporta šaka, buvo pristatytas 100 vaikų, iš kurių beveik visi apie šį sportą išgirdo pirmą kartą. Po teorinių užsiėmimų mokykloje lankėmės dar kartą pravesti praktinį renginį.


2019 Lapkritis

Lapkričio 29

Bendradarbiaujant su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru, orientavimosi sportas buvo pristatytas vaikams ir jaunimui. Adresas: Konstitucijos pr. 25. Reginio metu dalyvavo 120 įvairaus amžiaus moksleivių. Vaikai buvo supažindinti su pagrindiniais orientavimosi sporto ženklais, sportinio žemėlapio pavyzdžiu, elektroninėmis atsižymėjimo stotelėmis ir laiko fiksavimo sistema, buvo parengta vidaus patalpų mokomoji orientavimosi sporto trasa, kurią nustatyta tvarka reikėjo įveikti. 

Lapkričio 18

Mokomasis renginys buvo surengtas Tuskulėnų gimnazijoje. Mokymai buvo pravesti 4-5 klasių mokiniams, iš viso 5 klasėms, dalyvavo 120 moksleivių.

Moksleiviai buvo supažindinti su naudojamais sutartiniais ženklais, paaiškinta kaip naudotis kompasu, kaip suorientuoti žemėlapį, kaip atpažinti vietovėje orientyrus, pažymėtus žemėlapyje. Po to su specialiai parengtu mikrorajono žemėlapiu savarankiškai ieškojo kontrolinių punktų, išdėstytų šalia gimnazijos

Lapkričio 16

Praktinis orientavimosi užsiėmimas buvo surengtas Naujininkuose,Telšių g. Dalyviai rinktis ir iveikė šias trasas:

  • 4.2 km ilgio trasa su 26 kontroliniais punktais;
  • 3.0 km ilgio trasa su 22 kontroliniais punktais.

2019 Spalis

Spalio 4-6

Mokomasis renginys buvo surengtas Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje. Užsiėmimai vyko tris dienas fizinio lavinimo pamokų metu. Tikslinės grupės buvo 4-6 klasės. Per tris dienas mokymuose dalyvavo 419 mokinių.