Varžybos

„Žvalumo diena 2018“ OS varžybų nuostatai

Varžybų vieta ir laikas

Varžybos vyks rugpjūčio 25 d. 12 val. VU Botanikos sode (Kairėnuose).

Varžybų centras bus 13 vietoje šalia japoniško sodo. 

Apie varžybas

Kartu su kitais „Žvalumo diena 2018“ renginiais šiais metais kartu bus vykdomos ir Orientavimosi sporto varžybos. Šiuo renginiu siekiame populiarinti orientavimosi sportą tarp miestiečių bei miesto svečių, taip pat siekti, kad laisvalaikis būtų praleidžiamas aktyviai, turiningai ir sveikai. O sportininkams – puiki galimybė padaryti eilinę treniruotę atostogų metu. Varžybų dalyviai turės puikią galimybę pabėgioti po VU Botanikos sodą ne vien takais, bet ir mišku, bei pievomis.

Varžybos vykdomos vadovaujantis Lietuvos orientavimosi sporto federacijos orientavimosi sporto varžybų taisyklėmis (redakcija, galiojanti nuo 2014.05.22).

Organizatorius

Orientavimosi sporto klubas „Ąžuolas“

Varžybų vadovas: Vidmantas Nakvosas

Sekretorius: Algimantas Dambrauskas

Trasų planuotojas: Gytis Nakvosas

Dalyvių grupės

M14, V14 Vaikai 2004 m.g. ir jaunesni
M18, V18 Jauniai 2000 – 2003 m.g.
M40, V40 Veteranai 1978 m.g. ir vyresni
ME, VE Elitas Amžius neribojamas
M_PR, V_PR Pradedantieji Amžius neribojamas

 

Vietovė ir žemėlapis

Žemėlapis sudarytas 2017 m., mastelis 1:4000 (1 cm žemėlapyje = 40 m vietovėje), horizontalės kas 2,5 m.

Žemėlapyje vyrauja atviro tipo vietovė (pievos, gėlynai, tvenkiniai) su tankiu kelių ir takelių tinkle. Teritorijoje gausu retų augalų ir gėlynų per kuriuos bėgti griežtai draudžiama.

Trasų parametrai

M14, V14 Vaikai 1,5 - 1,8 km
M18, V18 Jauniai 2,3 - 2,5 km
M40, V40 Veteranai 2,6 – 2,8 km
ME, VE Elitas 2,7 – 3,0 km
M_PR, V_PR Pradedantieji 1,5 km

Kontrolinis dalyvių laikas – 90 min.

Atsižymėjimas

Atsižymėjimas SPORTident kortelėmis. Bus aktyvuotos SI AIR+ stotelės.

Dalyviai, kurie neturi savo SPORTident kortelių, jas galės išsinuomoti varžybų registracijos vietoje iš organizatorių.

Dalyvis, pametęs išnuomotą SPORTident kortelę, privalo atlyginti organizatoriams nuostolius ir kompensuoti prarastos kortelės vertę (priklausomai nuo kortelės modelio 30 – 60 Eur).

Starto mokestis

Starto mokesčio NĖRA!

Nugalėtojų nustatymas ir apdovanojimas

Apdovanojimai vyks varžybų centre 13.30 val. Nugalėtojai savo grupėse bus nustatomi pagal geriausią trasos įveikimo laiką. Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami varžybų rėmėjų prizais.

Registracija

Visų dalyvių registracija svetainėje https://dbsportas.lt/lt/varz/2018096. Svetainėje registracija galima tik iki nurodytos registracijos datos pabaigos 2018-08-22. Dėl vėlesnės registracijos kreiptis į organizatorius. Į varžybas taip pat bus galima užsiregistruoti ir varžybų centre nuo 11.00 iki 12.00 val.

Registruodamiesi į varžybas sutinkate, kad Jūsų pavardė, vardas, gimimo metai, komanda ir rezultatas bus skelbiami https://dbsportas.lt puslapyje. Gimimo metai šalia rezultatų nerodomi, jie kaupiami statistikos ir kontrolės tikslais (kad žmonės rungtyniautų savo amžiaus ir pajėgumo grupėse). Asmenys, registruojantys į varžybas kitus žmones turi užtikrinti, kad iš registruojamų asmenų yra gavę sutikimus aukščiau nurodytai informacijai skelbti https://dbsportas.lt puslapyje.

Kita

Nebaigęs savo trasos, varžybų dalyvis privalo grįžti į varžybų centrą ir atsižymėti sekretoriate.

Organizacija, treneris arba sportininkas registruodamasis į varžybas patvirtina, kad varžybose dalyvaus pasitikrinęs sveikatą, prisiima visą su dalyvavimu varžybose susijusią riziką ir atsakomybę bei įsipareigoja dėl to nereikšti varžybų organizatoriams jokių pretenzijų.

Kontaktai

Vidmantas Nakvosas 8 686 032 97 www.okazuolas.lt

Kvietimas

Žvalumo dienos metu vyks ne tik Orientavimosi sporto bėgte varžybos, bet ir kitos Orientavimosi sporto rūšies (Orientavimosi sporto takais) varžybos - TempO. Kviečiame išbandyti šias dvi Orientavimosi sporto rūšis!

Orientavimosi sporto takais renginyje gali dalyvauti bet kuris norintis: vaikai, senjorai, taip pat žmonės su judėjimo negalia, o orientavimosi patirtis nebūtina. Organizatorių komanda paaiškins šios sporto šakos taisykles, supažindins su žemėlapiais ir juose atvaizduotais simboliais, pamokys, kaip naudotis kompasu ir kita orientavimosi sporte naudojama įranga. Atsakysime į klausimus, pasidalinsime patirtimi, o jei susidomėsite – patarsime kaip ruoštis rimtesnėms varžyboms tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Iki susitikimo šeštadienį!